Nie do wiary co Krupa ma na nosie! Czy to już tak zostanie?

Nie do wiary co Krupa ma na nosie! Czy to już tak zostanie?
Joanna Krupa/Fot. Instagram @joannakrupa

Krupa zaskoczyła fanów ostatnim zdjęciem. Do tej pory non stop dodaje posty z małą Ashą Leigh. Tym razem jednak zrobiła sobie selfie i to w okularach. Czyżby borykała się z jakąś poważną wadą wzroku?

Joanna Krupa powoli schodzi w cień. Ciągle dodaje tylko zdjęcia swojej córki. To spory szok dla fanów, którym przed ciążą codziennie serwowała efekty pracy wielu fotografów. W końcu wielbiciele doczekali się posta tylko ze swoją idolką.

Krupa ku zdziwieniu followersów udostępniła zdjęcie w okularach. Jak dotąd nie opowiadała o swojej wadzie wzroku. Oczywiście nie mogło zabraknąć reklamy luksusowej marki. Przecież Joanna nie założyłaby czegoś zwykłego, co dopiero taniego. Modelka uwielbia błyszczeć w towarzystwie i emanować swoim majątkiem.

Trzeba jednak przyznać, że okulary robią wrażenie. Zwłaszcza ciężko oderwać wzrok od zdobionych oprawek. Nietypowy kształt i duże szkła dodatkowo dodają elegancji i klasy każdemu, kto je założy.

Jak wiadomo, gwiazda promuje w ten sposób włoską markę premium “Scappa”, dla której to właśnie Krupa zaprojektowała część modeli. W porównaniu z pozostałymi produktami “Scappa Eyewear” ceny są znacznie wyższe. Standardowe okulary tej marki można już kupić za ok. 300 złotych. Modele Joanny Krupy zaczynają się od 500 złotych, w zależności od salonu.

Pozostaje zatem pytanie czy modelka faktycznie cierpi na wadę wzroku czy tylko reklamuje coś, z czym na co dzień nie ma nic wspólnego…