Allan Krupa pokazał najlepsze zdjęcie roku. Górniak wygrała

Edyta Górniak i Allan Krupa/Fot. Instagram @allansbeats

Allan Krupa, syn Edyty Górniak pokazał swoje najlepsze zdjęcia w ciągu 2019 roku. Znalazł się na nich m.in. śp. Paweł Adamowicz. Bank i tak rozbiła Górniak – piosenkarka na plaży zdecydowanie wygrała z pozostałymi fotografiami.

Allan Krupa jako długowłosy chłopiec na plaży w objęciach pięknej Górniak podbił serca internautów. Trudno jednoznacznie określić, które z nich wyszło lepiej i wywołało większe zamieszanie w sieci i na samym Instagramie. To właśnie ono najbardziej rzuca się w oczy na tle pozostałych. Edyta mimo lat, wcale się nie zmienia.

Allan zawsze chwali się mamą. Choć jak fani gwiazdy mogli zauważyć podczas nagrań do programu “My Way”, nie zawsze się ze sobą zgadzają. Niemniej jednak oboje nie widzą świata poza sobą. Ta więź budzi podziw nie tylko mediów, ale także sympatyków i najbliższego otoczenia Górniak. Niekiedy dochodzi między nimi do większych sprzeczek, zawsze jednak potrafią ze sobą porozmawiać i zażegnać konflikt.

Górniak ma tylko jedno dziecko. Jak zapewnia w większości wywiadów, syn jest dla niej wszystkim i w pierwszej kolejności skupia się właśnie na nim. Przystojny już młodzieniec zaczyna poszerzać grono własnych fanek. Zapewne niebywale pomoże mu w tym rozpoznawalność matki i promocja, jaką mu robi na wizji…

https://www.instagram.com/p/B6csqkjHGIx/?utm_source=ig_web_copy_link

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here