Allan młodym Alvaro: Syn Górniak bryluje wśród kobiet

Allan młodym Alvaro: Syn Górniak bryluje wśród kobiet
Allan Krupa/Fot. Instagram @allansbeats

Allan jest coraz popularniejszy za sprawą swojej matki – Edyty Górniak. Piosenkarka wystąpiła ostatnio w cyklu formatu “My Way”, który był emitowany na antenie telewizji TVN. Tam swój epizod miał nastoletni syn gwiazdy.

Allan Krupa mimo młodego wieku już szaleje i łamie serca kobiet. Przystojny i muzycznie uzdolniony chłopak udostępnił na swoim Instagramie zdjęcia, na których pozuje w towarzystwie dwóch dziewczyn, którym nie schodzi uśmiech z ust. Widać, że syn Górniak już nieźle miesza w głowach. Czyżby niebawem mieliby zacząć przypisywać mu wielkie romanse, niczym kiedyś jego matce?

W przyszłym roku chłopak skończy szesnaście lat. Urodę odziedziczył po pięknej piosenkarce, która mimo że niebawem dobiegnie pięćdziesiątki, nie przestaje zachwycać swoimi egzotycznymi rysami. Jej ojciec był Cyganem i jak sama twierdzi to właśnie po nim odziedziczyła swój temperament i niesamowity talent. Górniak chciała naprawić relację z tatą tuż przed swoim ślubem, niestety nie udało jej się go odnaleźć.

Wiadomość o jego śmierci, wstrząsnęła wrażliwą Edytą. Stała zapłakana nad jego trumną, mimo że nigdy nie było jej dane mieć z nim normalnych relacji, jakie zazwyczaj łączą córkę z ojcem. Mając świadomość, jak ciężkie jest dorastanie bez męskiego oparcia, nigdy nie ograniczała synowi kontaktów z Dariuszem. Allan sam mógł zdecydować czy chce utrzymywać z nim relację. Po latach wojny, wywalczyła mu wolność również w sprawie kontaktów z dziadkami – rodzicami byłego męża artystki.

Allan także zawdzięcza urodę dziadkowi, Janowi Górniakowi. Jego nietypowy wygląd już docenia płeć piękna. Chłopak jednak ma jeszcze dużo czasu na poważną relację. Niemniej jednak już bryluje w towarzystwie dziewczyn, które zabiegają o jego względy.

View this post on Instagram

✌️

A post shared by Allan Krupa (@allansbeats) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here