Bestialskie zachowanie czy troska? Zobaczcie jak Zenek Martyniuk potraktował matkę [VIDEO]

Zenek Martyniuk z żoną Danusią i mamą Teresą. Foto: PAP
Zenek Martyniuk z żoną Danusią i mamą Teresą. Foto: PAP

Tego kompletnie nikt się nie spodziewał! Okazuje się, że najprawdopodobniej Zenek Martyniuk nie zaprosi swojej matki na Święta Wielkanocne! Ta informacja wywołała prawdziwe oburzenie wśród fanów artysty.

– Jeszcze nie ustalaliśmy listy gości, którzy zasiądą przy wielkanocnym stole, jednak ze względu na komunikaty rządu oraz sanepidu prawdopodobnie te święta spędzimy w wąskim gronie czy ja, Zenek, Daniel z żoną i naszą wnuczką – powiedziała Danuta Martyniuk, żona gwiazdy w rozmowie z “Faktem”.

Choć zapowiedź niemal natychmiast wywołała lawinę negatywnych komentarzy, to jednak, gdy przypatrzymy się bliżej sytuacji rodzinnej i zdrowotnej Martyniuków, ich wymowa nie powinna być aż tak nieprzychylna dla gwiazdy disco polo.

Przypomnijmy, że 70-letnia Teresa Martyniuk w styczniu przeszła zawał i przez dłuższy czas przebywała w szpitalu. Nawet jeśli pominiemy fakt możliwości zarażenia się koronawirusem, to matka Zenona Martyniuka zdecydowanie nie powinna się nadwyrężać i wybierać w podróż z wsi Gredele do Białegostoku.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here