Chylińska na WOŚP postawiła na blond! Ta fryzura to SZOK

Chylińska na WOŚP postawiła na blond?! Ta fryzura to SZOK
Jurek Owsiak i Agnieszka Chylińska/Fot. Instagram @agnieszka_chylinska

Agnieszka Chylińska w tym roku jest jedną z gwiazd, które postanowiły aktywnie wesprzeć WOŚP i pojawić się na scenie. Gwiazda wpadła na pomysł zaskoczenia fanów swoim nowym lookiem w kolorze blond. Ta fryzura to prawdziwe zaskoczenie.

Chylińska nie przestaje zaskakiwać. Zbuntowana gwiazda rocka dość często zmieniała coś z włosami. Agnieszka nieraz eksperymentowała z kolorami, choć i tak najlepiej jej było w naturalnej, ostrej czerni. Ostatnio nosiła się jako blondi. Mocno ścięta, poszarpana fryzura świetnie pasowała do jej scenicznego looku. Nowa, którą przygotowała na WOŚP,  też wcale nie współgra z wiekiem…

43-letnia piosenkarka nie ma zamiaru się uspokoić. Niekiedy ma się wrażenie, że ten bunt z każdym rokiem jest coraz bardziej w niej zakorzeniony. Agnieszka jednak się tym w ogóle nie przejmuje, o czym niewątpliwie świadczą zmiany, jakich dokonała na głowie.

Chylińska świetnie ukrywa swoje życie prywatne, choć zaznacza, że tam też daleko jej do oazy spokoju. Charyzmatyczna piosenkarka ze świetnym głosem zapewne rozgrzeje WOŚP do czerwoności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here