Chylińska przyznała we łzach: Mam “WYJĄTKOWE” dziecko

Chylińska przyznała we łzach: Mam
Agnieszka Chylińska/Fot. Instagram @agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska stara się ukrywać swoje życie prywatne przed prasą. Jak dotąd nikt nie wie, jak wyglądają jej dzieci. W ostatnim z wywiadów, które udzieliła Marcinowi Prokopowi dla portalu Onet.pl przyznała jedynie, że ma “WYJĄTKOWE” dziecko. Nie ciągnęła natomiast dalej tego tematu.

Chylińska miała promować swoją nową książkę, aczkolwiek rozmowa przeszła na trochę inne tory i dotknęła prywatnego życia artystki, która wyznała, że ma “WYJĄTKOWE” dziecko. Agnieszka zalała się wówczas łzami, co zdawać by się mogło nie podobne do niej, gdyż jej sceniczna kreacja wskazuje prędzej na agresywność, aniżeli delikatność i wrażliwość. Portal jednak postanowił wyciąć uwłaczający i zbyt obnażający rockmankę materiał.

Jedynym źródłem, z którego wiadomo do czego doszło podczas tej trudnej dla gwiazdy rozmowy, jest jej Instagram. To właśnie tam Chylińska postanowiła przyznać się do łez i poruszyć temat opieki nad osobami starszymi i chorymi. Nie wyjaśniła jednak swojego odniesienia. Wyznała jedynie, że jej dziecko jest “WYJĄTKOWE”, co podkreśliła drukowanymi literami.

Jak wiadomo, Agnieszka ma trójkę dzieci, z czego dwie córki i jednego syna. Chłopiec jest najstarszy z rodzeństwa. Nie jest jednak jasne, o którym z nich mówiła w wywiadzie Chylińska. Jak zaznaczyła, jej rodzina nie jest w żadnym stopniu na sprzedaż. Nie ma zamiaru łączyć życia prywatnego z zawodowym. Przez wiele lat świetnie sobie radzi z tym niełatwym podziałem, jednak jak widać jej się udaje.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here