Doda błaga o pomoc! Stan celebrytki jest naprawdę poważny! [VIDEO]

doda błaga
Doda. / foto: Prt Sc Instagram

Gdy media żyją problemami zdrowotnymi Pawła Królikowskiego, swoją tragedię przeżywa także Dorota Rabczewska. Popularna piosenkarka przyznała niedawno, że nagle poważnie zachorowała. Doda błaga fanów o pomoc.

Kochani nie spałam całą noc. O 6. rano obudził mnie taki pisk w lewym uchu, który utrzymuje się do dzisiaj. Jakby ciśnienie się zmieniło, albo czajnik się gotował nad lewym uchem… – tak doda błaga o pomoc w trakcie jednej z relacji na InstaStories.

Jestem na dobrej drodze do tego, żeby zaraz oszaleć. Nie wiem, może zmienia się pogoda… Więc dajcie znać czy macie tak samo. Może to coś innego, nie wiem. Ogólnie… Ratunku – apelowała.

Niepokojący jest fakt, że Doda zachowała nagle, a lekarz nie był w stanie jej pomóc. Z ogólnych badań wynika, że nie ma żadnych zmian w uszach piosenkarki.

Wiem, że się o mnie martwicie, więc chciałam wam powiedzieć, że właśnie wracam od lekarza. Wszystko z uchem jest super. Nie mam żadnego stanu zapalnego. Nic, zero.. Błona, cytuje: „różowo, szara, idealna”. Żadnych rzeczy, które mogłyby tam zalegać – wyjaśniła Dorota Rabczewska.

Według najnowszych informacji, piosenkarka czeka obecnie na szczegółowe badania m.in. ucha wewnętrznego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here