Edyta Górniak bez matury. Piosenkarka namawia do tego samego syna

Edyta Górniak
Edyta i Alan Górniak. / foto: Prt Sc TVN

Edyta Górniak to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Kobieta ostatnio jednak została królową kontrowersji i niecodziennych teorii. Właśnie wyznała co myśli o maturze swojego syna.

Alan, bo tak nazywa się syn znanej piosenkarki, już za niespełna dwa miesiące przystąpić powinien do egzaminy dojrzałości. Niewiadomo jednak czy tak się stanie, ponieważ Edyta Górniak wygłasza w tym aspekcie niecodziennie stwierdzenia.

“Rozmawiałam z Allanem i powiedziałam mu: “Synku, to jest twoja sprawa, czy chcesz mieć tę maturę. Dla mnie to nie ma znaczenia”. Obecnie są takie czasy, że ten egzamin nie daje gwarancji niczego. Nie jest oceną człowieczeństwa, faktycznej wiedzy. Ja nie przystąpiłam do matury. W roku, w którym miałam to zrobić, pracowałam już w Nowym Jorku na Broadwayu i ominął mnie ten czas” – zdradziła Edyta w rozmowie z “Faktem”.

Jak się okazuje, powodem tych przemyśleń ma być pandemia i spowodowany nią paraliż edukacji…

“Dla Allana to trudny czas, bo to rok maturalny. Jako mama współczuję wszystkim rodzicom, którzy prowadzą swoje dziecko do matury w tak trudnym czasie. To nie jest naturalny tryb przygotowań do egzaminu dojrzałości” – dowiadujemy się z rozmowy.

Czy myślicie, że Alan pójdzie w ślady mamy? Czy jednak przystąpi do egzaminu dojrzałości?