Edyta Górniak całuje i obściskuje się z tajemniczym mężczyzną! Wszystko widać na nagraniu [VIDEO]

Edyta Górniak
Edyta Górniak i Jacodepol/ Fot.Instagram

Edyta Górniak wydała właśnie najnowszy klip! Mimo niespodziewanego klimatu piosenki, który z pewnością jest nowy dla piosenkarki, największym zaskoczeniem jest pewien mężczyzna! Artystka całuje się z nim i obściskuje na wizji!

Edyta Górniak postanowiła wszystkich zaskoczyć. Ciężko jednak stwierdzić czym zaskoczyła nas bardziej. Z jednej strony zaskakujące brzmienie popowego utworu, z drugiej zaś przystojny, młody mężczyzna, z którym to Edyta obściskuje się w teledysku.

Jak się okazuje, mężczyzna jest trenerem personalnym. Czy myślicie, że może być również tajemniczym nowym partnerem Górniak?

View this post on Instagram

Najgorętsza Tequila z w życiu! Z DIVĄ smakuje najlepiej! @edytagorniak mamy tego drinka na uwiecznionego na taśmie do tego wyjątkowego wakacyjnego kawałka LIME (TeQuila-ila)💃🏻🍸💃🏻 Edyta Górniak LIME (TeQuila-ila) Cały teledysk znajdziecie w linku z bio! ☀️🍒☀️ Ale to jest DOBRE! Kolejne marzenie w życiu odhaczone! Zobaczcie koniecznie! @marathon_films najlepsi z najlepszych! @diox_hifi www.JACODEPOL.COM TU ZACZNIESZ TRENOWAĆ ZE MNĄ! #trenerwformie #fit #happytime #sun #woda #silownia #lovelife #marsaalam #fit #siłownia #sunday #egipt #life #warsawgirl #model #warszawa #personaltrainer #fitnessmodel #polishboy #polishgirl #love #sun #gymlifestyle #zaramen @jacodepol.com_ 📫 treningi, diety online PRIV @smacznybox @ihsteam @exumagym

A post shared by Jacodepol (@jacodepol) on

Czy słuchaliście już najnowszego klipu Edyty zapowiadającego cały album? Jeśli nie, to poniżej znajdziecie teledysk. Koniecznie musicie to zobaczyć!