Edyta Górniak czeka na ŚMIERĆ?! “Kiedy tylko uznasz Ojcze”

Edyta Górniak
Edyta Górniak/Fot. Instagram @edytagorniak

Edyta Górniak zamieściła na Instagramie wpis, który jest pięknym wyznaniem jej wiary. – Kiedy tylko uznasz Ojcze Niebieski, że chcesz wezwać mnie do siebie, będę gotowa – pisze wokalistka.

Edyta Górniak zasłynęła w ostatnim czasie swoimi wypowiedziami na temat szczepień przeciwko koronawirusowi. Nie wszyscy jednak wiedzą, że wokalistka jest także bardzo wierząca.

Edyta Górniak o swojej wierze

Edyta Górniak zamieściła na Instagramie wpis, który jest pięknym wyznaniem wiary. Pisze w nim także o śmierci. – Nikt na Ziemi nie ma prawa Boskiego. Nie ma wiec prawa forsować, ani odbierać poczucia godności i pięknej wartości człowieczeństwa – pisze Górniak.

Nie ma także prawa ograniczać Jego rozwoju i aktywowania jego potencjału. Nie ma bowiem prawa odbierania wolnej Jego woli, nadanej przez Najświętszą Energię Wszelkiego Stworzenia, czyli BOGA – dodała diwa.

To jednak nie jedyny jej komentarz tego dnia na temat wiary. Wcześniej wrzuciła zdjęcie na InstaStory, które podpisała: Kiedy tylko uznasz Ojcze Niebieski, że chcesz wezwać mnie do siebie, będę gotowa.

5 KOMENTARZE

  1. ,,Aktywować potencjał”,,najswietsza energia”,widać że doktor (spec.wirusologia)się rozwija ,i to już nie tylko w dziedzine medycyny ale psychologii i teologii także.Jak tak dalej pójdzie to ukończy wreszcie szkołę,a może i maturę zrobi.

  2. Jesteś obrzydliwym mizoginem, nie rozumiesz licencia poetica, ani nawet ars amandi! “Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z ciebie freelancera”.

  3. Jak się nie ma nic ciekawego i mądrego do powiedzenia – to gada się głupoty. Śpiewać też nie potrafi. Tyle lat bezsensu szwenda się po scenie.

  4. To jest wykorzystywanie Boga do autoreklamy. Podobnie czyniła to “sekta smoleńska” czyli Kaczyński, który jest niewierzący (to prawda-poczytajcie wpisy ludzi, którzy znają go b. długo) i socjalista – lewicowy Macierewicz. Ubrał się diabeł w ornat i na mszę ogonem dzwoni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here