Edyta Górniak inwestuje w nieruchomości. Kupuje 16-letniemu synowi apartament. Wiemy gdzie

Edyta Górniak i Allan Krupa/Fot. Instagram @allansbeats

Edyta Górniak postanowiła zainwestować w nieruchomość. Piosenkarka kupuje synowi mieszkanie w Warszawie. I to jeszcze nie wszystko!

Edyta Górniak i jej syn Allan sporo razem przeżyli i są bardzo związani ze sobą. Jak się okazało, gwiazda postanowiła sprzedać swój apartament w Portugalii, który wart około dwóch milionów złotych i kupić mieszkanie w centrum Warszawy.

– Edyta postanowiła kupić 60-metrowe mieszkanie w samym centrum Warszawy. Jednak klucze odbierze dopiero w przyszłym roku, gdy zakończy się budowa – zdradziła dla “Party” osoba z bliskiego otoczenia artystki.

Nowy lokum ma być prezentem dla 16-letniego syna Edyty. I to jeszcze nie ostatni wielki zakup piosenkarki. Górniak nie zapomniała też o sobie.

Jakiś czas temu wokalistka była na wakacjach w Tajlandii. Edytka często mówi, że to jest jej ulubione miejsce dla odpoczynku. Czy planuje kupić sobie wille w Azji? Już wiadomo!

– Edyta lubi spokój i dziką przyrodę. Ma na oku 100-metrowy dom w Bieszczadach, w okolicy Puszczy Karpackiej, do którego mogłaby przyjeżdżać na weekendy – dodaje informator “Party.pl”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here