Edyta Górniak szczerze o relacjach z instruktorem z “My Way”

Edyta Górniak
Edyta Górniak. / foto: Instagram

Edyta Górniak w tym roku świętuje 30-lecie swojej kariery muzycznej. W najnowszym wywiadzie piosenkarka podsumowała lata pracy, opowiadała o rodzinie oraz o planach na przyszłość. Gwiazda skomentowała też plotki na temat jej romansu z instruktorem programu “My Way”.

Edyta Górniak ostatnio gościła w porannym show “Dzień Dobry TVN”, gdzie wspominała o swojej dotychczasowej karierze. Niedawno piosenkarka zakończyła trasę koncertową, która trwała 2 lata. W trasę był też zaangażowany jej syn Alan.

– Chciałam, żeby Alanek był obecny, żeby był częścią każdego z tych koncertów, na kilku był osobiście. On zapowiada te koncerty i to jest wzruszające dla mnie, że jest pierwszym, którego widownia słyszy – powiedziała

Po tak pracowitych dwóch latach Górniak planuje zrobić przerwę, aby odpocząć. Ostatnio w mediach krążyły plotki na temat romansu piosenkarki z jej instruktorem nauki jazdy z programu “My Way”. Piosenkarka postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

– My się chyba wszyscy polubiliśmy, instruktorzy, reżyser, cała produkcja. Bardzo się cieszę, że producent zaproponował takie spotkanie, żebyśmy wszyscy mogli się raz jeszcze spotkać. To było tak urocze. (…) Dawid jest bardzo ciepłym mężczyzną i on tak się tuli, tuli i mi to nie przeszkadza. On jest taki bardzo uroczy. Fajny wieczór, natomiast cała ideologia została do tego dorobiona – zdradziła Edyta.

Wokalistka też wyznała, że trudno jest spotkać odpowiedniego mężczyznę.

– Moje życie jest tak trudne, że po prostu wymagałoby bardzo mocnego charakteru od mężczyzny, żeby potrafił się odnaleźć w moim świecie, żeby moja kariera nie stanowiła dla niego przeszkody – dodała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here