Edyta Górniak ZDRADZA sekret swojej urody

Edyta Górniak
Edyta Górniak/Fot. Instagram @edytagorniak

Edyta Górniak niewątpliwie jest piękną kobietą. Mimo upływu lat, wciąż kochają się w niej zarówno nastolatkowie, jak i dorośli mężczyźni. Piosenkarka jednak oprócz mieszanych korzeni ma jeszcze jeden trik – sztab stylistów. Sekret zdradza na Instagramie.

Artystka wielkimi krokami zbliża się do pięćdziesiątki, jednak swoją urodą powala setki tysięcy fanów. Kobieta udostępniła ostatnio film z backstage’u, w którym zdradza sekret swojego piękna. Edyta Górniak, trzeba przyznać, że od samego początku nagrania oszałamia. A nie ma jeszcze na sobie kilku warstw upiększaczy.

Górniak kojarzy się z piękną, zdolną i utalentowaną gwiazdą z aż trzema tonacjami. Polska diwa nigdy nie miała problemu z negatywną opinią. Nie musiała walczyć ze stereotypem pięknej i głupiej celebrytki. Od samego początku kreowała się na inteligentną i błyskotliwą kobietę, z którą nigdy nie wiadomo, jak skończy się wywiad.

Piosenkarka wylansowała wiele hitów, a także zrobiła karierę zagranicą. Jej jako jedynej udało się zajść aż tak wysoko w konkursie Eurowizji w 1994 roku, w którym zajęła wysokie drugie miejsce. Tego sukcesu, jak dotąd w ciągu ćwierć wieku nie udało się nikomu powtórzyć. Mimo że wiedziemy prim w edycji dziecięcej, to już trudniej nam wygrać z dorosłą załogą.

 

3 KOMENTARZE

  1. Z ta oszałamiająca uroda Górniak to duża przesada…Zgrabna może jest ale buźka z tym kartoflanym noskiem…hm.Widzialem ładniejsze!Pewnie to kwestia gustu ale dla mnie przeciętna za to ponad przeciętnie infantylna i co do tej inteligencji…jakoś trudno ją dostrzec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here