Horrendalne stawki Zenka Martyniuka! Zobaczcie ile warta jest minuta jego występu [VIDEO]

Zenon Martyniuk fot. screen youtube.com
Zenon Martyniuk fot. screen youtube.com

Kurz po Sylwestrowej imprezie już opada, media przekrzykują się w prezentacji wyników oglądalności. My sprawdziliśmy, ile zarobiły za tę jedną noc gwiazdy Zenek Martyniuk i Roksana Węgiel. Kosmiczne zarobki za kilkadziesiąt minut koncertu!

Choć informacje są nieoficjalne, ponieważ żaden z organizatorów nie przedstawia danych rozliczeniowych, to zarobki można określić na zasadzie opinii ekspertów i wcześniejszych cenników.

Wiadomo, że Sylwester, szczególnie jeśli organizowany jest przez telewizję to również specjalne cenniki. Ile zatem mogli zgarnąć król disco polo Zenek Martyniuk i królowa 2019 roku Roxie Węgiel?

Według doniesień portalu Pudelek.pl najwięcej zgarnął Zenek. Za Sylwestra w Zakopanem telewizja publiczna musiała wyłożyć 70 tysięcy złotych. Choć cena wydaje się ogromna, to jednak warto pamiętać, że lider zespołu Akcent jest niekwestionowaną gwiazdą i to właśnie dzięki niemu TVP wygrało walkę o widza tego dnia.

Niemniej jednak, jeśli ta suma jest prawdziwa, to wychodzi na to, że minuta Zenka na scenie warta jest około 4,5 tysiąca złotych!

Niewiele mniej za swój występ otrzymała Roksana Węgiel. Według plotek, za dwa koncerty w Zakopanem i Gdańsku, ponieważ warto wspomnieć, że gwiazda zagrała również na Targu Węglowym czyli imprezie dla dzieci i młodzieży; Roxie garnęła 100 tysięcy złotych.