Kolejne mądrości Rabczewskiej. Piosenkarka ma RACJĘ?

Doda: Lekarze zasługują na hołd od samego Supermana
Dorota Rabczewska-Stępień/Fot. Instagram @dodaqueen

Doda słynie z tego, że mówi to, co myśli i nie przejmuje się opinią innych. Typowa indywidualistka, która przekazuje swoje mądrości fanom. Jakby nie patrzeć, należy Rabczewskiej przyznać rację.

Mądrości Rabczewskiej wciąż wzbudzają kontrowersje. Choć spora część fanów przyzwyczaiła się do jej ciętego języka, co więcej podziwia ją za otwarte mówienie na tematy tabu, są i tacy, którzy nie traktują poważnie jej słów. Mimo swojego dawnego image’u, jaki miała w mediach, artystka przeszła metamorfozę.

Piosenkarka tym razem wzięła pod lupę to, co tak naprawdę rozdziela ludzi. Wbrew pozorom nie jest to odległość, a milczenie, jak zapewnia gwiazda. Rabczewska-Stępień nawet do rodzinnego domu pojechała z mężem, gdy z dnia na dzień musiała porzucić swój luksusowy apartament i pomóc najbliższym.

Jak deklarowała u Emsi, ma świetną relację z małżonkiem. Poza mężczyzną, jest on także jej przyjacielem. Nie ma więc wątpliwości, że cisza temu związkowi nie grozi. To właśnie na rozmowie i wzajemnym wyrażaniu siebie drugiej osobie, polega każda relacja. Właśnie to jest fundamentem, którego nigdy nie należy zaniedbywać.

Brak rozmowy to inaczej brak zainteresowania i strach. Nie powinno się bagatelizować mądrości Rabczewskiej. Może nie wszystkie dostosowują się do personalnych przekonań, ale akurat ta refleksja jest ponadczasowa. A wy jak podchodzicie do tego tematu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here