Lider “Ich Troje” czuje pociąg do mężczyzn?! Sypiał nie tylko z kobietami

Była żona wraca do Michała Wiśniewskiego!
Michał Wiśniewski. / Foto: print screen z YouTube/Radio ZET

To zapewne jedno z najodważniejszych “wyznań” Michała Wiśniewskiego w ostatnich latach. Do tej pory znaliśmy go przede wszystkim z licznych romansów i szybko kończących się małżeństw. Okazuje się, że lider Ich Troje, ma jeszcze “inne przygody”.

Nie każdy wie, że Michał Wiśniewski w przeszłości wchodził w homozwiązki, co wyznał otwarcie w 2004 roku w gazecie środowiska LGBTQ…ERTY.

Takie związki były i nie wstydzę się tego. Wszystko dlatego, że nie otrzymałem od mojej poprzedniej żony (Magda Femme) tego czego szukałem: miłości – skomentował w 2004 roku w rozmowie z “Super Expressem” Wiśniewski.

Później, co jakiś czas tworzył związki z kobietami. Nie trwały one jednak długo.

W latach 1996–2001 był w związku małżeńskim z Magdą Femme i ukrywał to przez długi czas. Podobno bał się rozgłosu, ze względu na rosnącą popularność zespołu Ich Troje.

W 2002 jego żoną została Marta Mandaryna Mandrykiewicz, a ich ślub był emitowany na żywo w programie “Jestem jaki jestem”. Ich małżeństwo rozpadło się w 2006 roku. Z tego związku muzyk ma dwoje dzieci: Xaviera Michała i Fabienne Martę.

Dzięki niej (Mandarynie – przyp. red.) nigdy już nie pójdę do łóżka z facetem. Teraz dla mnie liczą się tylko żona i dzieci – twierdził w 2004 Wiśniewski.

W 2006 ożenił się z Anną Świątkiewicz, wokalistką i swego czasu piosenkarką w składzie Ich Troje. Z nią również ma dwoje dzieci: Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Ostatecznie doszło do rozwodu w 2011 roku.

Od 2012 do 2019 roku był mężem Dominiki Tajner. Wielokrotnie deklarował w mediach, że to jego ostatnia miłość. Informacja o ich rozwodzie była dla wielu fanów artysty, szokująca.

Obecnie Michał i jego nowa żona, Pola, spodziewają się piątego już dziecka muzyka. Będzie to chłopiec, Falco.

View this post on Instagram

#włosy #blondehair #milenaszczycińska #bellcosmetics

A post shared by Magda Femme (@magdafemme_official) on

Opublikowany przez AniaBand Sobota, 29 października 2016

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here