Magda Narożna szaleje. W życiu z Krisem, w łóżku z Oskarem

Magda Narożna szaleje: w życiu z Krisem, w łóżku z Oskarem
Magda Narożna/Fot. Instagram @madzia_pim

Magda Narożna, wokalistka zespołu “Piękni i Młodzi” dość krótko jest po rozwodzie. Artystka nie rozstała się z byłym mężem w zgodzie, a po wydarzeniach w Zakopanem oboje grozili sobie sądem.

Magda Narożna i Dawid Narożny współtworzyli jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo w Polsce. Ich rozwód miał zwiastować rozpad “Pięknych i Młodych”. Eksmałżonkowie zaprzeczali jednak, by ich rozstanie miało mieć jakikolwiek wpływ na sprawy zawodowe.

Grupa ciągle istniała i nieustannie koncertowała. Para zdawać by się mogło, świetnie dogadywała się, a przynajmniej takie sprawiała wrażenie na scenie. Fani niczego się nie domyślali, aż do momentu, kiedy wybuchła prawdziwa bomba.

Jak się okazuje, Narożni nie rozstali się tak do końca w zgodzie. Oboje świetnie udawali, a to wszystko dla zespołu. Magda i Dawid jeździli w trasy najprawdopodobniej z zaciśniętymi zębami. Ich ostatni wspólny koncert, a raczej incydent do jakiego doszło już w hotelu po występie, na dobre zakończył pewien rozdział w “Pięknych i Młodych”.

Madzia wyrzuciła byłego męża z zespołu. Teraz grupa śpiewa w osłabionym składzie. Prywatnie, oboje są już w innych związkach i notorycznie dodają na Instagramie relacje i zdjęcia ze swoimi miłościami.

Największe emocje wzbudził jednak post gwiazdy, która oznajmiła internautom, że wylądowała w łóżku z Oskarem. Nie każdy jednak posilił się na odpowiednie zapoznanie się z tematem. Tak właśnie nazywa się program, w którym Oskar przeprowadza szczere wywiady ze sławnymi gośćmi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here