Michał Wiśniewski pożegnał przyjaciela. “Ich Troje” w wielkiej żałobie

Zaskakujące doniesienia! Michał Wiśniewski prosi żonę, aby wróciła. Foto: print screen z YouTube/ Radio ZET
Zaskakujące doniesienia! Michał Wiśniewski prosi żonę, aby wróciła. Foto: print screen z YouTube/ Radio ZET

Michał Wiśniewski od lat już cieszy się wielką popularnością i sympatią swoich słuchaczy. Razem z zespołem “Ich Troje” zebrał niewyobrażalną liczbę fanów. Z jednym z nich nawet osobiście bardzo się zaprzyjaźnił. Teraz do mediów trafiła jednak smutna wiadomość.

Michał Wiśniewski, lider zespołu “Ich Troje” za pośrednictwem swojego Facebooka poinformował odbiorców o bardzo smutnej wiadomości… Jak dowiadujemy się z wpisu artysty, wieloletni fan zespołu, a prywatnie bliski przyjaciel Wiśniewskiego, przegrał walkę z ciężką chorobą…

“Życie to podróż, a nie dom. Wczoraj odszedł od nas Krzyś Saltarski – młody, odważny człowiek. Odważył się kochać, sięgać po marzenia, które często są tak bardzo nie po drodze. Odważył się być Człowiekiem w świecie, w którym człowiekiem być jest najczęściej niełatwo (…) Krzysiu dziękuję Ci za wszystkie lata, podczas których byłeś gdzieś obok na koncertach. Moje serce wiele razy zrobiło Ci zdjęcie. Mam nadzieję, że tam, gdzie jesteś, poczujesz się jak w domu. Do zobaczenia!” – czytamy.

Życie to podróż, a nie dom…
Wczoraj odszedł od nas Krzyś Saltarski – młody, odważny człowiek. Odważył się kochać, sięgać…

Opublikowany przez Michała Wiśniewskiego Środa, 3 marca 2021

Krzysztof Saltarski odszedł mając zaledwie 32 lat. Oddany fan “Ich Troje” od urodzenia zmagał się ze skoliozą lędźwiowo-piersiową i neuropatią aksonalną.

Do rodziny i bliskich Krzysztofa kierujemy wyrazy współczucia.