Narożna lansuje się autem. Puściła Dawida z torbami?!

Magda Narożna w Dzień Mężczyn nie zapomniała o lodzie!
Magda Narożna/Fot. Instagram @madzia_pim

Magda Narożna lansuje się swoim autem na Instagramie. Po rozwodzie z Dawidem, widać, że wokalistce “Pięknych i Młodych” się powodzi. Czyżby puściła swojego byłego męża z torbami? Nie ma wątpliwości, że to cacko do niej pasuje.

Narożna tak dobrze zarabia czy puściła eks-męża z torbami? Podczas ostatniego ekscesu w Zakopanem, pokazała jaka jest bezwzględna i na co ją stać. Otóż Magda nie należy do spokojnych i cichych kobiet. Dość temperamentna piosenkarka nikogo by nie zaskoczyła, gdyby walczyła na sali rozpraw do ostatniej kropli krwi Dawida.

Madzia uchodziła za grzeczną i ułożoną dziewczynę, którą brano za ofiarę w nieudanym związku z Dawidem. Teraz fani stracili nieco swoją pewność co do winy byłych już współmałżonków.

Niemniej jednak już temat rozstania członków zespołu “Piękni i Młodzi” dawno się wyczerpał. Ostatnio Narożna przyprawiła swoich fanów o zawrót głowy, gdy pokazała na Instagramie swój luksusowy samochód. Otóż artystka wozi się nowym Lexusem. Auto zapiera dech w piersiach. Od razu narzuca się pytanie czy branża disco polo to aż taka żyła złota…

Póki co Narożna nie narzeka na problemy finansowe. Grupa nieustannie koncertuje po całej Polsce i tak oznajmiła  Magdalena na swoim Instagramie, wciąż jest w trasie. Z jednego występu już jedzie na drugi oczywiście swoim Lexusem…

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here