Pamiętacie TATU? Zobaczcie, jak teraz wygląda jedna z wokalistek! [FOTO/VIDEO]

TATU
TATU Foto:instagram.com/official_juliavolkova

TATU to znany rosyjski zespół z lat 2000., składający się z dwóch dziewczyn. Zobacz jak teraz wygląda jedna z wokalistek, Julia Volkova. Jest nie do poznania!

TATU był założony w 1999 roku. Wokalistkami zespołu zostały młode dziewczyny Lena Katina i Julia Wołkowa. Zespół szybko zdobył wielką popularność nie tylko w Rosji, a też w Europie. W 2001 wokalistki pokazali światu swój debiutancki album pod tytułem “200 po wstriecznoj”, który też pojawił się w języku angielskim.

Zespół wydał sześć albumów studyjnych oraz sprzedał ponad 25 milionów nagrań. Oprócz tego dziewczyny dostali wiele nagród, między innymi MTV Video Music Awards. Niestety, po 10-letniej oszałamiającej karierze Lena i Julia postanowiły zawiesić zespół. Od 2011 roku TATU nie istnieje. Jednak o wokalistkach nadal się pamięta.

Zobaczcie, jak teraz wygląda brunetka z TATU, Julia Volkova. 35-latka jest nie do poznania!

View this post on Instagram

Сейчас много тренингов из серии, как развести мужика на деньги, дорогие подарки 🤦‍♀ Но вот я лично считаю, что надо себя уважать, быть самодостаточной и финансово независимой от кого-бы то не было. А лучший способ этого достичь – это построить свой собственный бизнес! Меня впечатлила история Вероники Агафоновой @veronika.agafonova , которая открыла свой первый бизнес в 21 год без богатых родителей и «спонсора». Она начинала с нуля, но сейчас уже седьмой год успешно занимается бизнесом, зарабатывает на путешествия по всему миру и бесплатно делится советами о женском бизнесе в своём блоге. Подписывайтесь на Веронику, у неё много интересной информации о том, как построить прибыльный женский бизнес!

A post shared by Julia Volkova | Юля Волкова (@official_juliavolkova) on

 

 

 

2 KOMENTARZE

  1. Ona jest klasycznym przykładem tego,że da się z ładnej dziewczyny prawdziwą piękność.Nawet po latach.W tym kontekście można zrozumieć dlaczego “pewne” hamerykanske aktorki mają po kilku mężów.Prawdopodobnie większości z nich zdaża się obudzić (z kacem) po północy z krzykiem.Jeśli mają słabe nerwy lub serce,małżeństwo dość szybko się kończy.Nawet kasa nie nastraja do samobójstwa,a jeśli dodać do tego charakterki oblubienic….

    • Raczej jest klasycznym przykładem, że operacje plastyczne zawsze OSZPECAJĄ. Współczuje Ci kaloo, pewnie się ślinisz na pseudo gwiazdki filmów dla dorosłych. Ty nie rozumiesz co to jest piękno.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here