“Piękni i Młodzi” nagrali piosenkę w nowym składzie. Fani: “Nie da się tego słuchać” [VIDEO]

Madzia Narożna ma niższego faceta?! Gorszy od Dawida?
Magdalena Narożna/Fot. Instagram @madzia_pim

“Piękni i młodzi” nagrali nową piosenkę już bez Dawida Narożnego. Oprócz utworu powstał też teledysk. Przebój nie spodobał się fanom, na zespół spadła krytyka.

Ostatnio głośno jest wokół zespołu “Piękni i Młodzi”. Podczas Sylwestrowej nocy między byłymi małżonkami doszło do bójki. Na instagramowym profilu nowej partnerki Dawida Narożnego pojawiło się nagranie, na którym widać jak ją atakuje partner Magdy.

Po awanturze Magdalena Narożna wyrzuciła byłego męża z zespołu. Teraz zespół już w nowym pokazał światu swoją nową piosenkę pod tytułem “Bez siebie”. Do utworu powstał też teledysk, który pojawił się na serwisie YouTube. Mimo to, że “Bez siebie” ma już ponad 157 tysięcy odsłon, fani nie są zachwyceni.

“To takie nijakie. Refrenu w ogóle nie da słychać. Gdzie jest ten stary zespół. Bez Dawida to nie to samo”, “Gdzie są stare dobre piosenki? Potwierdzam, tego wycia w refrenie nie da się słuchać. Przykro stwierdzić utwór slabiutki”, “Bez Dawida nie ma zespołu, fajnie się ich słucha, ale jednak to on nadawał tego charakteru” – piszą internauci.

A jak Wam się podoba nowa piosenka “Pięknych i Młodych” w składzie bez Dawida?

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here