PIERWSZY RAZ Górniak: “Nigdy tego nie robiłam”

Edyta Górniak/Fot. Instagram @edytagorniak

Edyta Górniak zdradziła swój pierwszy raz, a zrobiła to w programie “My Way”. Na coś takiego musieli czekać widzowie przez cały sezon. Wystarczyła jedna kontrola i wszystko wyszło na jaw.

Edyta Górniak w tym tygodniu zdawała egzamin na prawo jazdy. Ostatni odcinek formatu “My Way” przeszedł do historii. Piosenkarkę zatrzymała policja. Gwiazda z uśmiechem uchyliła szybę i wykonywała czynności, jakie nakazywała jej władza. Problem pojawił się, kiedy mundurowy zapowiedział badanie trzeźwości.

Przerażona Górniak zwróciła się tylko błagalnym i zdezorientowanym wzrokiem w kierunku instruktora. Ten nie za bardzo wiedział o co może chodzić jego kursantce i od razu pomyślał, iż jest ona pod wpływem alkoholu. Artystka stanowczo zaprzeczyła, jakoby miała spożywać jakieś napoje wysokoprocentowe, nawet wino.

Policjant wrócił i rutynowo poinstruował Górniak, jak ma dmuchać, by pomiar był wiarygodny. Edyta przyznała, że nigdy tego nie robiła. Ten pierwszy raz piosenkarki z pewnością na długo zostanie w jej pamięci.
Program zakończył się dla niej niebywałym sukcesem, gdyż zdobyła prawo jazdy i przeżyła swój pierwszy raz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here