Roxie Węgiel przerwie karierę. Wszystko przez nowe dziecko w rodzinie

Roxie Węgiel spodziewa się dziecka?! Artystka przerwie karierę
Roksana Węgiel/Fot. Instagram @roxie_wegiel

Ostatnio media obiegła informacja o nagłej przerwie Roksany Węgiel. Zwyciężczyni dziecięcej edycji Eurowizji postanowiła zająć się nowym członkiem rodziny. 15-latka mimo młodego wieku, wie co jest w życiu najważniejsze i potrafi zrezygnować ze sławy i towarzyszącego mu splendoru. Roxie spodziewa się nowego dziecka w rodzinie i z tego powodu żegna się na jakiś czas z fanami.

Węgiel zdaje sobie sprawę, jak ważna jest pomoc w wychowaniu dziecka, gdyż ma już młodszego brata. Niebawem na świat przyjdzie kolejny, gdyż jak poinformowała nastoletnia gwiazda, jej matka jest w ciąży.

Roxie spodziewa się braciszka i jak twierdzi z pewnością przysporzy on dużo pracy rodzicom. Dziewczyna chce ich odciążyć i poświęcić więcej czasu rodzeństwu. Dla kolejnego dziecka w domu jest gotowa zawiesić dobrze zapowiadającą się karierę.

Jak widać Węgiel ma dość dojrzałe podejście, biorąc pod uwagę jej wiek i wykreowaną postać sceniczną. Dziewczyna ma swoje priorytety, których broni za wszelką siłę. Fani są zasmuceni jej decyzją, lecz wspierają ją w swoim postanowieniu. Ta jednak obiecała, że nie jest to koniec Roxy, a tylko krótka przerwa. Jednak wiadomo jak z nimi bywa. Niekiedy pauza przedłuża się na kilka lat, a publiczność wówczas zapomina o talencie i samej gwieździe.

Oczywiście życzymy, by Roxie wróciła z przytupem i sprzedała bilety na swój “come back” w tempie na miarę Albano & Romina Power czy też Kelly Familly. Sama postawa piosenkarki mówi już wiele i stawia ją w zupełnie innym świetle, aniżeli wykreowało ją jej zachowanie na scenie i otoczenie. Oby braciszek urodził się cały i zdrowy. Jedno jest pewne, nikt nie zaśpiewa mu kołysanki tak, jak siostra.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here