ROZNEGLIŻOWANA Górniak reklamuje swój program

Edyta odkrywa wdzięki
Edyta Górniak/Fot. Instagram @edytagorniak

Edyta Górniak zazwyczaj starała się uchodzić za salonową damę polskiej estrady. Ostatnim postem zawojowała Internet. Jak dotąd, od dłuższego czasu fani nie widzieli artystki w takim wydaniu. Lubiła w młodości prowokacyjne stroje, ale raczej roznegliżowana się nie pokazywała.

Roznegliżowana Górniak pozuje się na Instagramie. Pod postem wprawnie reklamuje program “My Way”, na którym zbiła fortunę. Czyżby tego typu fotografie były częścią umowy wysokobudżetowego kontraktu gwiazdy? Najprawdopodobniej tak, TVN musiał się zabezpieczyć przystając na wygórowane warunki piosenkarki.

Jak się okazuje, program który reklamuje Edyta, nie jest jedyną kwestią, o jakiej wspomina artystka. Pośród hasztagów można dostrzec nowy utwór piosenkarki. Dwie promocje na jednym zdjęciu. Jak widać roznegliżowana Górniak ma tę moc przyciągania uwagi. Pytanie tylko ile osób skupi się wyłącznie na zdjęciu pomijając jego opis…

Trzeba przyznać, że zarówno zdjęcie, jak i rodzima diva robią furorę. Mimo swojego wieku, świetnie się trzyma. Fotografia nie należy do wulgarnych, raczej jest zachowana w dobrym tonie. Nie ma zatem powodu to tworzenia wokół niego sensacji, aczkolwiek sam fakt sfotografowania się Górniak bez biustonosza, w tak wymownej pozie, nie do końca pasuje z jej budowanym przez lata wizerunkiem damy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here