Shakira: nowa muzyka i FRYZURA. Wraca do korzeni?!

Shakira: nowa muzyka i FRYZURA. Wraca do korzeni?!
Shakira/Fot. Instagram @shakira

Shakira zrobiła światową karierę. Jeszcze przed wejściem w związek z Pique, popularnym piłkarzem, od dawna była w centrum zainteresowania mediów. Kolumbijska piosenkarka o arabskim pochodzeniu postanowiła przemalować się na blond. Teraz całkowicie zmieniła swój wizerunek. Nowa fryzura sugeruje, że gwiazda wraca do korzeni. Ostatnio zapowiedziała, że muzyka jaką niedawno stworzyła, niebawem pojawi się w sieci.

Piosenkarka powróciła do ciemnych włosów. Mało kto może ją pamiętać z czasów, w których była jeszcze brunetką. Otóż swoją karierę rozpoczęła ona jako blondynka z burzą loków. Shakira była nieodzownym uosobieniem seksapilu. Kochały się w niej miliony mężczyzn. Utalentowana gwiazda, jej muzyka i nowa fryzura poniekąd współgrają z jej libańskimi korzeniami. Otóż jej dziadkowie od strony ojca postanowili wyemigrować do USA.

Nie ma więc nic nadzwyczajnego w tym, że Shakira biegle porozumiewa się po arabsku, a jej teledyski i układy taneczne, uświetniające koncerty, mają w sobie elementy tańca brzucha. Mimo iż artystka przez długie lata nosiła długie blond włosy, to teraz przyszedł czas na poważne zmiany. Kolumbijska piękność zapowiada na swoim Instagramie nowe utwory. Najprawdopodobniej będą one nieco odbiegać od charakterystycznych brzmień, z jakimi jest kojarzona.

Shakira ma już dwoje dzieci i nie jest tajemnicą, że świetnie sprawdza się zarówno jako matka, partnerka oraz piosenkarka. Mimo obowiązków,  gwiazda ciągle koncertuje, a jej występy przyciągają tłumy fanów z całego świata. Pojawia się na wielu kontynentach i na każdym z nich, robi niesamowite show. Z pewnością jej nowa fryzura w żaden sposób nie odbiera, a wręcz przeciwnie – dodaje uroku. A wam, w którym wydaniu podoba się bardziej?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here