Siostra Michała Szpaka zadebiutowała jako piosenkarka! Znany brat skomentował [VIDEO]

Michał Szpak, Ewa Szpak
Michał Szpak, Ewa Szpak Foto:instagram.com/ewa_szpak

Ewa Szpak właśnie zaprezentowała swoją pierwszą piosenkę pod tytułem “Ciche przebiegłe”. Michał Skomentował na swoim facebookowym profilu debiut siostry.

Michał Szpak należy do tych gwiazd, które bardzo chronią swojej prywatności. Na początku swojej kariery wokalista nigdy nie wypowiadał się na temat swojego życia prywatnego i rodziny. Kulisy otworzył, gdy opublikował urocze nagranie, na którym składa życzenia swojej siostrze Marlenie.

Jak się okazało, Marlena to jedyna siostra Michała. Znany piosenkarz ma jeszcze siostrę Ewę, która właśnie zaczyna swoją karierę muzyczną. Dziewczyna nagrała swoją pierwszą piosenkę, która już pojawiła się w sieci. “Ciche przebiegłe” obejrzało na serwisie YouTube już ponad 20 tysięcy osób. Michał skomentował debiut swojej siostry na Facebooku.

– Tak to jest już w rodzinie Szpaków, że każdy lubi swoją niezależnością się dzielić. Oto przedstawić Wam chce utwór mojej najmłodszej, którą udało Wam się już poznać na trasie. The MOON jaką tę, która daje nadzieję na lepsze jutro ! Ewa Szpak i jej własna kompozycja wraz z tekstem miłego słuchania! P.S. Ewciu tylko chce Ci kilka słów napisać, że dumny jestem z Ciebie, konsekwentna i uparta ale to chyba nasza domena. Niesamowite jest to, że przelałaś wenę na rzeczywistość. Kocham Cię i czekam na więcej – czytamy.

A jak Wam się podoba debiutancka piosenka Ewy Szpak?

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here