Sławomir NIE odbiera telefonów! Kajra ZDRADZA powód

Sławomir NIE odbiera telefonów! Kajra ZDRADZA powód
Magdalena i Sławomir Zapała/Fot. Instagram @superkajra

Sławomir po dość pracowitym 2019 roku i Sylwestrze, postanowił wraz z żoną wybrać się na długi urlop. Jak zdradza Kajra na Instagramie, do lutego nie zamierzają odbierać telefonów.

Sławomir i Kajra nie oznajmili fanom, gdzie spędzą miesięczny wypoczynek. Wiadomo jednak, że para z pewnością zdąży naładować akumulatory i rozpocząć Nowy Rok, nowym hitem. Para już trochę ich ma na swoim koncie, Największą sensację ostatniego czasu wzbudziło “odgrzane” «Mydełko Fa». Pomysł zachwycił fanów duetu. Mimo wszystko muszą oni poczekać, zanim zaśpiewają ten utwór na którymś z koncertów. Jak zdradza Kajra, do lutego laba.

Okres zimowy, tuż po Nowym Roku jest martwy dla większości profesji. Również dla muzyków. Ci w tym czasie zazwyczaj wyjeżdżają do ciepłych krajów i wydają zarobione przez rok pieniądze. Tego typu rozwiązanie wybrał Sławomir. Wspólnie z Kajrą zrobili sobie styczniowe wakacje, które mają potrwać aż miesiąc. Kajra jednak nie zdradza na Instagramie, dokąd się wybierają.

Być może chcą mieć chwilę wytchnienia i czas tylko dla siebie. Podzielenie się z wielbicielami miejscem pobytu, raczej nie wróży nic dobrego. Tłumy gapiów pod hotelem, prośba o płyty, autografy i wiecznie w strachu przed paparazzi. Kajrowicz doskonale wie, co grozi tak popularnym piosenkarzom. Postanowiła więc owiać miejsce spędzania urlopu tajemnicą. Ciekawe kiedy pojawi się pierwsze zdjęcie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here