Sylwestrowe kreacje gwiazd. Która wygrała? Kazadi, Szroeder, Grzeszczak, Cleo, Narożna, Kozidrak w najpiękniejszych strojach

Sylwestrowe kreacje gwiazd. Która wygrała?!
Patricia Kazadi, Natalia Szroeder, Sylwia Grzeszczak/Fot. Instagram/Kolaż

Sylwester to wyjątkowy czas. To właśnie wtedy każdy chce wyglądać olśniewająco i zdobyć tytuł gwiazdy wieczoru. Tak samo mają artyści, występujący na wielkich scenach. Sylwestrowe kreacje gwiazd zachwycają albo żenują. A według was, która stylizacja wygrała?

Piękne, pompatyczne suknie, wielkie kolorowe futra, błyszczące garnitury i kuse, wyzywające miniówki. Nie zabrakło lateksu i landrynkowego różu. Jednych ubierają projektanci, inni radzą się stylistek. Nie wszystkie jednak tegoroczne sylwestrowe kreacje zasługują na uznanie. Warto jednak przyjrzeć się wszystkim gwiazdom i odpowiedzieć na pytanie, która z nich wygrała, a która powinna zmienić doradców.

Najpiękniejszymi strojami mogły się poszczycić Patricia Kazadi, Natalia Szroeder, Sylwia Grzeszczak, Cleo, Magda Narożna, Beata Kozidrak. Wśród panów, jak zawsze popisał się Michał Szpak. To właśnie na jego stylizacje czekała cała Polska, a na pewno Zakopane. Jak wiadomo, wokalista przywiązuje bardzo dużą wagę do swoich scenicznych outfitów, a te potrafią kosztować krocie.

Kazadi pokazała styl, szyk i klasę w swojej długiej i eleganckiej sukni, którą przyćmiła wszystkie warszawskie gwiazdy. Egzotyczna uroda w połączeniu z kreacją zapierającą dech w piersiach, zyskała na miano królowej sylwestrowych stylizacji. Jednak tym razem wystąpiła w roli prowadzącej. Jeżeli chodzi o wykonawców, na szczycie uplasowała się Szroeder, która zachwyciła swoim złotym kombinezonem i występem całą Warszawę.

Tam szyku nadała również Sylwia Grzeszczak, która mieniła się niczym brokat. Błysk garnitury oświetlił całą stolicę. Druga kreacji Grzeszczak robiła jeszcze większe wrażenie i także nie zabrakło świeceń. Połyskujących drobinek nie pożałowała również Beata Kozidrak, która zachwyciła publiczność swoimi nogami. Nie tylko Beata wybrała krótszy model. Cleo też nie została w tej kwestii w tyle, a to za sprawą asymetrycznego kroju.

Świetnie wypadła Magda Narożna, wokalistka zespołu “Piękni i Młodzi”. Krótka, drapowana, srebrna sukienka dodawała jej charakteru, którego akurat jej na scenie nie brakuje. Wokalistka odśpiewała największe hity wspólnie ze swoim byłym mężem Dawidem i Danielem. Fani nie kryli zadowolenia, że skład zespołu pozostał bez zmian. Ci jednak mieli ogromną konkurencję z Polsatem. Gdyż to właśnie na Śląsku przyćmił ich kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej – Michał Szpak.

View this post on Instagram

Sylwester 2019/2020 z TVN 💥💥💥 @tvn.pl

A post shared by Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here