Syn Michała Wiśniewskiego w niebezpieczeństwie! Uratował go Spiderman

Syn Michała Wiśniewskiego w niebezpieczeństwie
Xavier i Michał Wiśniewscy/Fot. Instagram @wisnv

Michał Wiśniewski stał się bardzo popularnym ojcem, a to za sprawą piątki dzieci z różnych małżeństw. Dodatkowo sieć zalała jego córka, która rozpoczyna karierę sceniczną. Teraz to jednak syn Wiśniewskiego wyszedł na prowadzenie.

Piosenkarz ma trzy córki i jednego syna, piąte dziecko jest jeszcze w drodze. Xavier to syn Wiśniewskiego i Mandaryny. Chłopiec wybrał się ostatnio na ferie do Londynu. Tam oczywiście nie mógł przejść obojętnie obok swojego ulubionego bohatera.

Xavier przy najbliższej okazji zapozował ze Spidermanem w dość nietypowy sposób. Na brak wyobraźni, syn Wiśniewskiego nie może narzekać. Patrząc na zdjęcie i realizm dziecka “atakowanego” przez bohatera bajek, nie trudno pomyśleć, że chłopiec jest w niebezpieczeństwie.

Jak przyznała w jednym z wywiadów Mandaryna, dwójka ich dzieciaków jest utalentowana artystycznie. Zarówno śpiewają, jak i tańczą. Nie powinno być jednak zdziwieniem, gdy syn Wiśniewskiego podąży w kierunku aktorstwa lub modelingu. Wówczas z pewnością będzie mógł konkurować z przyrodnią siostrą o fanów ojca.

Vivienne póki co przoduje w tej kwestii. Ostatnio wpłynął do sieci pierwszy teledysk dziewczynki, w którym opisuje ona swoją relację z mamą i tatą. Ta, jak można się domyśleć z tekstu piosenki, mimo rozwodu Ani i Michała, jest do pozazdroszczenia. Choć lider zespołu “Ich Troje” czeka na piątą pociechę i nie mieszka z żadnym z dzieci, te nie narzekają w kwestii opieki.

View this post on Instagram

🕷😍

A post shared by Xavier Wiśniewski (@wisniv) on

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here