Szokujące wieści o zdrowiu artysty! Muzyk trafił do szpitala

Koronawirus do uniknięcia?! Skoczylas daje wykład
Trener reprezentacji Polski ma koronawirusa! O kogo chodzi? Foto: Pixabay

Krzysztof Krawczyk długi czas nie poddał się panującemu wirusowi. Piosenkarz bardzo uważał aby się nie zakazić. Teraz niestety Covid dopadł i jego.

Krzysztof Krawczyk dzielnie bronił się przed chorobą. Unikał występów publicznych, chronił w ten sposób swoje zdrowie. Po tym jak trafił do szpitala, na swoich social mediach zwrócił się do swoich sympatyków z prośbą o uszanowanie tej trudnej dla niego sytuacji.

“Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek nie dajmy się tej zarazie!”- czytamy na Facebooku piosenkarza.

Sytuacja jest niebezpieczna, gdyż artysta ma już swoje lata. Zaskakujące jest też to, iż zachorował mimo szczepienia. W dalszej części wpisu zwraca się ponownie o uszanowanie jego prywatności…

“Jak poczuję się lepiej zaraz się odezwę! Będzie Was też informował w miarę potrzeby mój menedżer Andrzej Kosmala. Chciałbym jednak swoją walkę stoczyć w spokoju! Trzymajcie się! Niech Was Bóg i zdrowy rozsądek prowadzą!” – napisał w swym poście wokalista.

Jedyne co pozostaje w tej sytuacji to życzyć Panu Krzysztofowi lekkiego przejścia choroby i szybkiego powrotu do pełni sił.