Telekamery 2020: Doda mocno przesadziła. Wylał się hejt

Doda wstawiła zdjęcie bez makijażu. Po chwili wylał się hejt
Dorota "Doda" Rabczewska-Stępień/Fot. Instagram @dodaqueen

Telekamery 2020 niczym nie odbiegały od poprzednich edycji. To była jedna wielka rewia mody. Projektanci mogli popisać się talentem, a gwiazdy kreacjami. Najbardziej kontrowersyjną kreację przywdziała Doda, to jej sukienka wywołała falę hejtu.

Nikogo nie dziwi, że królowa skandali przćmiła swoją suknią wszystkie koleżanki. Doda postawiła na ponadczasową czerń. Nie do końca jednak pozostała wierna klasyce. Otóż jej kreacja była bardziej odsłaniająca, niż zasłaniająca. Telekamery 2020 z pewnością na długo pozostaną w pamięci męskiej części jej fanów.

Rabczewska-Stępień już dzień wcześniej pochwaliła się fanom, w czym pojawi się na wielkiej gali. Już wtedy było wiadomo, kto na kilka dni przejmie Internet. Z pewnością piosenkarka miała świadomość wielkiej fali hejtu. Przez lata swojej działalności, przyzwyczaiła się do umoralniania jej przez społeczeństwo.

Jednak nie wszyscy krytykowali gwiazdę. Pojawiły się również komentarze gratulujące artystce i podziwiające jej figurę. Ci twierdzili, że skoro ma co pokazać, niech to robi. Nie tylko jednak jej wyzywająca sukienka wzburzyła Polaków…

Rabczewska-Stępień postanowiła wrócić do głośnego konfliktu pomiędzy nią, a Agnieszką Woźniak-Starak. Reporterzy nie odpuszczali najciekawszego jak dotąd tematu. Gorąca waśń od lat budzi zainteresowanie mediów i fanów obu postaci medialnych. Nie ma wątpliwości, że Doda wie, jak utrzymać się na szczycie. W końcu robi to nieustannie od tylu lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here