Zdruzgotana Doda zalewa Instagram wspomnieniami. Jest w kiepskim stanie…

Odważna deklaracja Dody
Dorota Rabczewska-Stępień/Fot. Instagram @dodaqueen

Dorota Rabczeska-Stępień zaczęła się ostatnio skarżyć na swoje zdrowie. Doda jest w kiepskim stanie. Zdruzgotana gwiazda zalewa teraz Instagram wspomnieniami. Ostatnio udostępniła zdjęcie z dziećmi podczas rozdawania autografów.

Zdruzgotana Doda zalewa Instagram swoimi wspomnieniami z przeszłości, a także dochodzi do pewnych przemyśleń i wniosków. Piosenkarka ostatnio skarży się świstami w uchu i aktualnie przebywa w klinice. Czeka na poważny zabieg. Fani mają nadzieję, że to nie wpłynie na jej słuch i nadal będą mogli podziwiać ją na scenie. Dorota ostatnio postanowiła przeczyścić swoją garderobę i tym samym spełnić marzenia tych, którzy chwiliby poczuć się jak ona.

To nie pierwszy raz kiedy kontrowersyjna artystka dzieli się swoimi ubraniami. Już kiedyś sprzedawała ubrania za symboliczną kwotę na swoim Instastories. To był wówczas prawdziwy hit tak, jak i teraz dzięki specjalnej aplikacji “LessApp”. Właśnie tam, dosłownie każdy może nadać galanterii nowego życia poprzez zmianę właściciela. Jest to dobrze oddziaływujące na środowisko. Dzięki takim inicjatywom, jest poniekąd wspierana ekologia.

W piątek, na początek weekendu, Rabczewska-Stępień udostępniła swoje stare zdjęcie z małoletnimi fanami. Te jak widać, piszczały i płakały. Doda natomiast potrafiła zachować stoicki spokój. Być może to tylko miłe wspomnienia, a może po prostu po ostatnich doniesieniach na temat dziecka jej byłego męża i jego nowej żony, Dorocie także zechciało się małego członka rodziny. Jak sądzicie, Doda sprawdzi się jako matka?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here