Zenek Martyniuk ma wreszcie swoją grę! Król disco polo w “Disco King”! [VIDEO]

Martyniuk: Już jest oficjalny zwiastun gry
Zenek Martyniuk/Fot. Instagram @akcent_polska

Zenek Martyniuk to niewątpliwie jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Król disco polo doczekał się nie tylko swojej biografii w postaci książki i filmu ale także i gry. Promatic zaprezentował zwiastun “Disco King”.

Zenon Martyniuk niebawem zacznie liczyć kolejne pieniądze. Tym razem chodzi o profity z gry video, która zapewne będzie sensacją 2020 roku. Zwiastun “Disco King” już stał się hitem, a fani nerwowo wyczekują premiery. Twórcy bestselleru jednak milczą i nie chcą zdradzić żadnych szczegółów.

Jedyne czego mogą być pewni przyszli gracze to ścieżka dźwiękowa z największymi szlagierami zespołu “Akcent”. Na pewno będą oni mogli usłyszeć “Przez twe oczy zielone” oraz “Przekorny los”. Być może pojawi się jeszcze soundtrack ze starszymi przebojami tj. “Spadająca gwiazda” czy “Moja gitara”.

Firma “Promatic” słynie z gier losowych. Największym ich przedsięwzięciem jak do tej pory był “Pudzianator”. Tam gracze obstawiali walki MMA. Inne projekty to głównie różnego rodzaju kombinacje jednorękiego bandyty.