Zenek Martyniuk skomentował plotki o duecie z Górniak! “Jestem zaskoczony”

Zenek Martyniuk i Edyta Górniak.
Zenek Martyniuk, Edyta Górniak Foto:instagram.com

Od pewnego czasu w mediach krążą plotki o rzekomym duecie Edyty Górniak i Zenka Martyniuka. Jak się okazało, gwiazdor disco polo nic nie wie o współpracy z diwą.

Podczas koncertu “Wakacyjnej trasy Dwójki” w Chełmie nie zabrakło niespodzianek. Podczas występu Zenka Martyniuka na scenie niespodziewanie pojawiła się Edyta Górniak. Piosenkarka przytuliła się do króla disco polo i chwile z nim zatańczyła.

To nie było zaplanowane ani wyreżyserowane. Śpiewałem sobie jedną ze swoich piosenek, kiedy nagle zauważyłem, że obok mnie jest Edyta. Poczułem się wyróżniony i naprawdę fajnie to wyszło. Nie przypuszczałem, że stać ją na taki spontaniczny gest. Wcześniej powiedzieliśmy sobie tylko “dzień dobry” na backstage’u i nic więcej – opowiedział Martyniuk “Super Expressowi”.

Po występie gwiazd w sieci pojawiły się doniesienia, że wspólny projekt Zenka i Górniak jest już w trakcie przygotowań. Nic bardziej mylnego! Martyniuk zdementował plotki.

Ja o niczym nie wiem. Nie planuję żadnego projektu z Edytą Górniak i jestem zaskoczony pytaniem o naszą współpracę – wyznał w rozmowie z “Plotkiem”.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here