Zenek Martyniuk zakpił z wnuczki?! “Oszalała na jej punkcie”

Żona Zenka Martyniuka
Zenek Martyniuk. / foto: Lifestyle Newseria

Zenek Martyniuk o swojej wnuczce wypowiada się w samych superlatywach. W wywiadzie dla magazynu “Świat & Ludzie” zdradził ciekawe szczegóły.

Zenek Martyniuk o swojej wnuczce wypowiedział się w jednym z wywiadów. Gwiazdor disco polo przyznał, że Laura jest bardzo ważna dla całej rodziny.

– Laura to nasza duma. Rośnie zdrowo, nie choruje, jest silna. Niedawno zaczęła stawiać pierwsze kroki. Jest bardzo żywym dzieckiem, trudno za nią nadążyć. Cała rodzina oszalała na jej punkcie. Jak słyszy muzykę, od razu zaczyna tańczyć, trudno ją zatrzymać – zdradza Martyniuk.

To jednak nie wszystko. Król disco polo wyjawił również jaką muzykę lubi najbardziej jego wnuczka.

– Syn z synową mówią, że uwielbia słuchać moich piosenek. Chciałbym, żeby wnusia grała na skrzypcach i na pianinie, ale nie zamierzamy z żoną nic narzucać. To rodzice muszą zdecydować, co dla niej najlepsze. Nie wtrącamy się, choć Laurę kochamy nad życie i zrobimy, żeby rodzina, jaką założył mój syn, była szczęśliwa – powiedział.

2 KOMENTARZE

  1. No tak , wszystkie dzikie koty uciekają , słysząc jak pan Martyniuk zawodzi jak kot sr…cy w siano, ale dziecku to pewnie nie przeszkadza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here