Zenek Martyniuk zrobił jej to już pierwszego dnia! Czy żona kiedykolwiek mu wybaczyła? [FOTO]

Zenek Martyniuk
Zenek Martyniuk. / foto: YouTube: Alaluna TV

Zenek Martyniuk to zawsze grzeczny, miły i ułożony człowiek? Okazuje się, że nie! Również i on potrafi czasem mocno skłamać, co przyznała ostatnio jego żona. Co dokładnie miał zrobić lider zespołu Akcent?

W trakcie jednego z koncertów Zenka Martyniuka, w pewnym momencie pojawił się temat jego żony, a dokładniej poznania i zakochania.

Danuta Martyniuk wspomniała, że w trakcie ich pierwszego spotkania, Zenek, nie wiedzieć czemu postanowił skłamać.

Podszedł do mnie i przedstawił się innym imieniem! Ja wiedziałam, że on jest Zenon, bo wszyscy go tu znaliśmy. Ja zrobiłam to samo i przedstawiłam się jako Kinga. Później jak przyjechał do mnie do Bielska Podlaskiego to moja babcia powiedziała mu, że tu nie mieszka żadna Kinga… – wspominała Danuta.

Oczywiście historia wywołała salwę śmiechu wśród zgromadzonej na sali widowni. Sam Zenon Martyniuk przyznał, że skłamał ze strachu i stresu przed poznaniem kobiety, która mu się tak spodobała.

Na szczęście cała historia skończyła się happy endem. Zenon i Danuta od wielu lat są małżeństwem, w którym doczekali się dziecka i wnucząt.

Zenon Martyniuk wraz z żoną Danutą. Foto: PAP
Zenon Martyniuk wraz z żoną Danutą. Foto: PAP

2 KOMENTARZE

  1. Naprawdę panie Sommer, Zenek to wasz idol…Jan Kiepura? Co wy jesteście jakimś “Pudelkiem” ? Darujcie sobie plotki rodem z brukowca! Nie po to głosowałem w latach 90 na JKM, żeby teraz “jego dziecko” N.Czas schodził na psy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here