Zobaczcie sylwestrową wpadkę Viki Gabor. Zaliczyła niezłą wtopę [VIDEO]

Viki Gabor
Viki Gabor. / foto: Instagram

Viki Gabor dopiero co została gwiazdą, po tym jak wygrała Eurowizję Junior, a już jest rozchwytywana przez największe media. Mimo braku doświadczenia, Viki nie przejęła się nawet wpadką która pojawiła się na początku jej występu.

Viki Gabor miała być jedną z największych gwiazd Sylwestra Marzeń TVP. 12-latka która wygrała Eurowizję junior pojawiła się na scenie i wykonała swój przebój “Superhero“.

Wykonanie podczas Sylwestra w Zakopanem, na który przybyło kilkadziesiąt tysięcy osób, wypadło bardzo dobrze, mimo początkowych problemów.

Viki Gabor na scenie pojawiła się około 21.30. To właśnie przy występie najmniej doświadczonej uczestniczki imprezy wystąpiły problemy techniczne, które usłyszała cała Polska.

Po kilku sekundach piosenki z głośników zaczęły wydobywać się dziwne dźwięki, opisywane jako dudnienie, jednak piosenkarka nie straciła głowy. Młoda gwiazda nie wypadła z rytmu, a problemy techniczne szybko zostały zażegnane.

Zwyciężczyni Eurowizji Junior z 2019 roku pokazała, że ma głowę na karku i nie daje się łatwo wyprowadzić z równowagi. To bardzo dobrze wróży jej na dalszą część kariery.

Źródło: teleshow.wp.pl