Natalia Kukulska wspomina święta z Anną Jantar. Jak dobrze pamięta mamę?

Natalia Kukulska/Fot. Instagram

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej, kiedy Natalia Kukulska miała zaledwie 3 lata. Mimo wszystko wokalistka pamięta chwile spędzone z mamą, a świąteczny czas wzmaga wzruszające wspomnienia.

Niedawno Natalia Kukulska udzieliła wywiadu magazynowi “Na żywo”. Opowiedziała w nim o momentach, które zapadły jej w pamięć, kiedy spędzała święta z mamą.

Ostatni raz wspólnie rozpakowałyśmy prezenty i ostatni raz śpiewała kolędy. Dlatego dziś, gdy słucham Lulajże Jezuniu zawsze towarzyszy mi wzruszenie. Wiem, że jest zawsze po mojej stronie. Myślę o niej jak o aniele, który stale się mną opiekuje” – mówi Natalia.

Piosenkarka także zdradziła szczegóły dalszych planów zawodowych. W tym roku grudzień jest wyjątkowo pracowity. Natalia pracuje nad nową płytą, do której nagrania rozpocznie już w styczniu.

W tym roku u mnie grudzień nie jest aż tak bardzo bogaty koncertowo i intensywny jak zazwyczaj. Zwykle to właśnie grudzień jest tym najbardziej pracowitym miesiącem. Tym razem jednak musiałam odpuścić, ponieważ przygotowuję materiał na swoją nową płytę i do studia wchodzę już w styczniu” – tłumaczy.

Życzymy jej ciepłych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia!