Nie chciała być księżną bo woli być PREZYDENTEM?! Meghan Markle zaskakuje

Meghan Markle i Książę Harry/ Fot. Instagram
Meghan Markle i Książę Harry/ Fot. Instagram

Meghan Markle nie przestaje zaskakiwać. Była księżna postanowiła wrócić do aktorstwa, jednak na tym nie koniec. Jak ujawnia ekspert ds. rodziny królewskiej, Lady Colin Campbell, amerykanka ma dalsze polityczne plany!

Meghan Markle bez wątpienia wie, jak wzbudzić wokół siebie emocje. Pełen skandali epizod w rodzinie królewskiej okazał się ledwie początkiem. Aktorka przez ślub z księciem Harrym zapewniła sobie światowy rozgłos, później postanowiła wyrwać męża z rodziny królewskiej.

Po przeprowadzce do USA była księżna zapowiedziała, że wraca do poprzedniego fachu – aktorstwa. Okazuje się jednak, że nie jest to jej jedyny pomysł na rozwój kariery. Nie wyklucza bowiem, że w przyszłości będzie próbowała ubiegać się o fotel prezydenta USA.

Ostatnio głośno jest wokół książki “Meghan and Harry: The Real Story” autorstwa Colin Campbell. Ekspert ds. rodziny królewskiej ma ujawniać w niej hipokryzję byłej księżnej. Książka ma obfitować w pikantne szczegóły z życia Meghan Markle.

Autorka książki ujawniła ostatnio także tajny plan Meghan. – Ona ma polityczne plany, wiadomo to od dawna. Powiedziano mi nawet, że zamierza w przyszłości kandydować na prezydenta Stanów Zjednoczonych – mówiła Campbell na antenie jednej z australijskich telewizji.

Źródło: kozaczek.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here