Nie uwierzycie ile lat ma Cleo! Piosenkarka właśnie obchodziła huczne urodziny! [ZDJĘCIA]

Cleo.
Cleo kończy 37 lat. (Fot. Instagram)

Piosenkarka Celo, tu i ówdzie nazywana również Joanną Klepko, świętowała właśnie 37. urodziny. Na szerokie wody w Polsce wypłynęła stosunkowo późno. Jak zmieniała się na przestrzeni lat?

Cleo przyszła na świat w w 1983 roku w Szczecinie, ale wychowywała się na warszawskim Ursynowie. Początkowo śpiewała w chórze gospel Soul Connection. Od czasu do czasu występowała także w teledyskach znanych raperów – Piha, Endefisa, Onara czy WRSH.

W 2011 roku wzięła udział w I edycji programu X Factor, ale bez powodzenia. Odpadła na pierwszym etapie.

Karierę muzyczną pchnęła współpraca z Donatanem. Zaczęli wspólnie tworzyć od 2013 roku, a pierwszy wspólny singiel – “My Słowianie” – stał się hitem w całym kraju. Tą piosenką artystka reprezentowała również Polskę na konkursie Eurowizji. Ostatecznie zajęli 14. miejsce.

Od 2015 roku wydaje płyty i single pod własnym pseudonimem. Dyskografia Cleo składa się z dwóch albumów i 21 singli. Zdobyła kilka prestiżowych nagród na krajowym rynku. Ma za sobą także współpracę m.in. z Robertem Lewandowskim oraz marką Coca-Cola, gdzie zaśpiewała w słynnej przedświątecznej reklamie piosenkę “Coraz bliżej święta”.

Przypomnijmy sobie, jak na przestrzeni lat zmieniała się Cleo (właśc. Joanna Klepko).

Fot. Instagram/cleo_don oraz YouTube (screeny)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here