Nie uwierzycie! Tak teraz wygląda Conchita Wurst! “Dziwak z Eurowizji” w zupełnie innej wersji [FOTO]

Concita Wurst fot. instagram.com/concitawurst
Concita Wurst fot. instagram.com/concitawurst

Conchita Wurst, czyli Thomas Neuwirth – bo tak naprawdę nazywa się gwiazdor, zyskała sławę, gdy jako “kobieta z brodą” wygrał Eurowizje w 2014 roku. Kontrowersyjny wizerunek zapewnił zainteresowanie mediów na całym świecie. Od pewnego momentu Conchita postanowił zrezygnować ze starego stylu. Zobacz, jak teraz wygląda “gwiazda” Eurowizji.

Conchita Wurst po swoim triumfie na Eurowizji wzbudził duże zainteresowanie swoją kontrowersyjną osobą. Oprócz tego że często pokazywał się w mediach, także uczestniczył w spotkaniach z politykami na całym świecie.Od tamtej pory minęło 5 lat, ale o Wurst nadal się mówi.

Ostatnio Thomas Neuwirth, jednak postanowił nieco zmienić swój wizerunek i zaczął eksperymentować ze swoim wyglądem. Najpierw gwiazdor poddał się fryzjerskiej metamorfozie. Zmienił kolor włosów na blond, a później zrezygnował z noszenia peruk.

View this post on Instagram

Hulk Hogan Realness #theunstoppables

A post shared by Conchita WURST (@conchitawurst) on

 

View this post on Instagram

LOVE being blond

A post shared by Conchita WURST (@conchitawurst) on

Niedawno austriacki drag queen postanowił jednak powrócić do swojego naturalnego koloru włosów, ale zmienić swoją stylizacje. Obecnie wizerunek “wokalisty” jest bardzo wyzywający, a nawet wulgarny. Po “eleganckiej” Conchicie Wurst nie ma już śladu!

8 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here