Nie żyje gwiazdor disco polo. Wokalista zginął podczas wieczoru kawalerskiego

Marcin Felek "NoLime" Foto:facebook.com

Nie żyje Marcin Felek, wokalista zespołu “NoLime”. Gwiazdor zginął w tragicznym wypadku podczas wieczoru kawalerskiego.

Marcin Felek był wokalistą i założycielem zespołu disco polo “NoLime”. Najbardziej znana piosenka grupy – “Ona mnie nie lubi” w serwisie YouTube ma ponad 600 tysięcy odsłon. Zespół powstał w 2013 roku. Mężczyźni najpierw grali na weselach i festynach, ale z czasem zaczęli tworzyć własne piosenki i nagrywać do nich teledyski.

O śmierci Marcina Felka, poinformował serwis “Disco-polo.info”. Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, 15 sierpnia, w województwie lubelskim. Gwiazdor był na wieczorze kawalerskim. Dwaj uczestnicy imprezy postanowili popływać na łódce, jednak z niewiadomych przyczyn wpadli do wody. Marcin ruszył na pomoc kolegom. 35-latek skoczył z pomostu do stawu i zniknął pod powierzchnią wody. Jak podaje portal, ciało Marcina wyłowili nurkowie. Koledzy, których próbował ratować, przeżyli.

Byłeś dla nas jak Brat, miły, uśmiechnięty, zaradny, zawsze można było na Ciebie liczyć, niestety, to, co się wydarzyło, wcale nie powinno mieć miejsca, jest to dla nas jak i całej rodziny ogromna tragedia. Zapamiętamy Cię takim, jakim byłeś. Żegnaj Przyjacielu. – czytamy na facebookowym profilu zespołu “NoLime”.

Byłeś dla nas jak Brat, miły, uśmiechnięty, zaradny, zawsze można było na Ciebie liczyć, niestety to co się wydarzyło,…

Opublikowany przez NoLime Niedziela, 16 sierpnia 2020

 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here