Nie żyje Kasia Lenhardt. Niedawno rozstała się z kolegą Roberta Lewandowskiego [FOTO]

Kasia Lenhardt nie żyje.
Kasia Lenhardt. (Fot. Instagram)

Kasia Lenhardt nie żyje. Polska modelka została znaleziona martwa w jednym z mieszkań w Berlinie.

25-latka niedawno rozstała się z piłkarzem Jerome Boatengiem. To zawodnik Bayernu Monachium, w którym występuje także Robert Lewandowski.

Polka związała się z Boatengiem pod koniec 2019 roku. Ich związek przetrwał 15 miesięcy. Para oficjalnie poinformowała o swoim rozstaniu na początku lutego br.

O burzliwym rozstaniu szeroko rozpisywały się niemieckie brukowce. Piłkarz Bayernu miał podobno zdradzać Polkę. Kasia nie komentowała sprawy. Niemieckim mediom powiedziała jedynie, że o wszystkim opowie w swoim czasie.

W środę 10 lutego gruchnęła wiadomość, że Kasia Lenhardt nie żyje. Została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu w Berlinie. Sprawę będą wyjaśniać miejscowe służby, ale wstępne oględziny wskazują na samobójstwo.

“Wczoraj około 20:30 miała miejsce akcja w Charlottenburgu (dzielnica Berlina – red.) w związku z podejrzeniem samobójstwa. W domu znaleziono martwą osobę. Nic nie wskazuje na udział ze strony osób trzecich” – cytuje informacje policji “Bild”.

Jeszcze w poniedziałek na Instagramie Lenhardt opublikowała zdjęcie, które podpisała “nowy rozdział”. Zdjęcie już zniknęło z portalu. Pod innym, jeszcze dostępnym, a opublikowanym przed tygodniem, Kasia napisała: “Wiem, nie wyrwę się, chociaż bardzo chce”.

25-letnia Lenhardt od kilku lat robiła karierę na niemieckim rynku modelingu. Wybiła się w tamtejszym programie “Top Model”, w którym doszła do finału. Jeszcze bardziej popularna stała się od momentu, gdy oficjalnie związała z piłkarzem Bayernu Monachium.

Fot. Instagram/kasia_lenhardt
Fot. Instagram/kasia_lenhardt