Niesamowita metamorfoza Marka Morusa z “Gogglebox”. Poszedł w ślady Big Boya

Marek Morus fot. instagram.com
Marek Morus fot. instagram.com

Marek Morus to jedna z największych gwiazd programu “Gogglebox. Przed telewizorem” emitowanego na antenie stacji TTV. Kielecki raper w ostatnim czasie postanowił pójść w ślady swojego kolegi Big Boya. Jak widać, traci kilogramy w oczach.

Jeśli chodzi o moją dietę, to między pierwszym a ostatnim posiłkiem jest 8 godzin różnicy, tzn. jeśli śniadanie jem o 10 to kolację spożywam o 18. Nie jem cukru i spożywam mało chleba, jeżeli już to czarny, chyba, że nie chce mi się naprawdę iść do piekarni. Mniej jem, ale bardziej świadomie – powiedział portalowi „party.pl” Marek Morus.

W brzuchu 8 cm spadło. Zakładam ciuchy sprzed 4 lat. Coś się ruszyło, ale powoli – dodał.

Jak przyznał Morus, w odchudzaniu pomaga mu również praca. Marek jest bowiem elektrykiem i wciągu 12 godzinnego dyżuru bardzo często jest zmuszony wspinać się po drabinach.

W przeciwieństwie do kolegi “Big Boya” efekt nie jest wyłącznie spowodowany dietą. Marek Morus uczęszcza regularnie na siłownię i korzysta z usług trenera personalnego.

1 KOMENTARZ

  1. Co za pitolenie, tylko głupek uwierzy že Big Boy taaaką wagę zbił tylko dietą, przecież już był artykuł gdzie sam zainteresowany mówił że przeszedł operację zmniejszenia żołądka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here