Niewiarygodne! Joanna Przetakiewicz w końcu powiedziała co zawdzięcza Kulczykowi

Joanna Przetakiewicz. Foto: print screen z YouTube/Plejada
Joanna Przetakiewicz. Foto: print screen z YouTube/Plejada

Joanna Przetakiewicz podbiła polski show-biznes za czasów związku z miliarderem Janem Kulczykiem. Para rozstała się po dziesięciu latach, a o zmarłym w 2015 roku partnerze, projektantka mody cały czas wypowiada się w bardzo ciepłych słowach. Ostatnio w jednym z wywiadów wyjawiła jak wiele zyskała na związku z nim

Dzięki niemu zaczęła bywać na salonach i rozwijać swoją markę La Mania. Popularność pozwoliła jej na wzięciu udziału w programie “Azja Express”, co jeszcze bardziej wywindowało ją w świecie show-biznesu.

Ostatnio wzięła udział w programie “Plotkersi”, gdzie usłyszała pytanie związane właśnie ze związkiem z bogaczem.

“Gdzie Joanna Przetakiewicz by była, gdyby nie związek z Janem Kulczykiem?” – usłyszała. Jaka była jej odpowiedź?

Przetakiewicz odpowiedziała, że ma świadomość tego jaka opinia o jej związku krąży w środowisku i przyznała, że to prawda, iż Jan ją zbudował, dał jej wiele wskazówek dzięki, którym dzisiaj doskonale radzi sobie w biznesie.

– Wiele osób zarzuca mi albo myśli, że zrobi mi tym przykrość, mówiąc, że “to Jan Kulczyk cię zbudował” albo że “to Jan Kulczyk otworzył ci skrzydła”. Ja tylko mówię: ja wiem, że to była wielka miłość, wiem, że otworzył mi skrzydła, wiem, że się od niego bardzo dużo nauczyłam – powiedziała.