Niezaplanowany SYLWESTER? Sprawdź, gdzie wystąpią GWIAZDY!

Zdjęcie ilustracyjne/Fot. Instagram @zrodlo_cafe_bistro

Sylwester to bardzo ważny dzień, podczas którego żegna się stary, a wita Nowy Rok. Wielu ludzi jeszcze nie ma planów bądź pieniędzy, by wybrać się na bal. Jednak największe stacje we współpracy z miastami przygotowały coś specjalnego dla swoich widzów i to całkowicie za darmo. Wystąpią największe gwiazdy.

Zastanawiacie się, jak będzie wyglądał wasz tegoroczny Sylwester? Nic prostszego. Wystarczy zapoznać się z programami poszczególnych stacji, wybrać swoich ulubionych wykonawców i sunąć w Polskę na jedną z noworocznych zabaw. Jak co roku organizatorami są: Telewizja Polska, TVN i Polsat. Jakie gwiazdy i gdzie się pojawią?

Plan imprezy TVP

TVP przygotowała jak zwykle imprezę w klimatycznych górach. Choć było dość głośno o zmianie miejsca corocznego witania Nowego Roku, co doprowadziło do wielu sporów, a nawet petycji, na szczęście udało się zażegnać konflikt. W konsekwencji jednak Sylwester odbędzie się jak zwykle na Równi Krupowej, a nie pod Wielką Krokwią, jak planowano. Podsumowując, nic się nie zmienia.

Wśród gwiazd, które zaszczycą Zakopane swoim głosem będą: Viki Gabor, Maryla Rodowicz, Boys, Piękni i Młodzi, Milano, Weekend, Playboys, Kombi, Bayer Full, Golec uOrkiestra, Gromee, Chico & The Gypsies, Zenon Martyniuk & Akcent, Mateusz Mijał, Pupo, Jorrgus, Stefano Terrazzino, Thomas Anders & Modern Talking Band.

Plan imprezy TVN-u

TVN natomiast zmienia miejsce zabawy setek tysięcy fanów stołecznego Sylwestra w plenerze. Impreza nie odbędzie się przed Pałacem Kultury i Nauki, a na Placu Bankowym – w miejscu słynnej “strefy relaksu”. To jednak nie powinno zrazić miłośników dobrej zabawy, bo ta na pewno będzie przednia. Skład, jaki zaproponowała stacja, z pewnością nie pozwoli publiczności zasnąć przed północą.

Na Sylwestrze TVN-u wystąpią: Sylwia Grzeszczak, Bajm, Edyta Górniak, Perfect, Natalia Szroeder, Kombii, Grzegorz Hyży, Blue Cafe, Patrycja Markowska, Pectus, Sławek Uniatowski, Reni Jusis, Ewelina Lisowska, Ania Karwan, Liber, Baranovski oraz Aleksandra Gintrowska.

Plan imprezy Polsatu

Polsat zaprezentuje za to “Sylwestrową Moc Przebojów” i nie ma w tej nazwie żadnej przesady. Na chorzowskim Stadionie Śląskim usłyszymy największe współczesne nazwiska, a wśród nich: Ronnie Ferrari, Daj To Głośniej, DJ Bobo, Layzee Fka Mr President, Sławomir, Maciej Maleńczuk i Michał Szpak. Poza nimi pojawią się: Cleo, Piersi, Ich Troje, Feel, Enej, Future Folk, Long&Junior, MiG, After Party, Defis, oraz Miły Pan. Ten ostatni z pewnością zaprezentuje swój sylwestrowy hit ubiegłego roku.