Nowa dziewczyna Macieja Musiała ma zadatki na bycie gwiazdą! Poznajcie Olgę Buławę… [FOTO]

Olga Buława/photo: instagram: olgabulawa
Olga Buława/photo: instagram: olgabulawa

Ostatnio głośno zrobiło się o Maćku Musiale, a wszystko za sprawą… jego nowej dziewczyny! Kim jest długowłosa piękność, z którą spotyka się aktor?

Przede wszystkim należy zacząć od tego, że świat kamer i fleszy nie jest Oldze obcy. W 2018 roku wystartowała w konkursie Miss Polski i swoją urodą zapewniła sobie zwycięstwo. Koronę osobiście wręczyła jej Miss Polski 2017 – Kamila Świerc.

Kamery pokochały Olgę i w bieżącym roku mogliśmy zobaczyć ją w wiosennej ramówce Polsatu. Wyglądała czarująco!

Oprócz życia medialnego, Buława spełnia się zawodowo w roli stewardessy Polskich Linii Lotniczych LOT. Pasażerowie często ją rozpoznają i gratulują wygranej w konkursie. Praca pozwala jej na rozwijanie największej pasji, jaką są podróże.

Olga musi dbać o linię i zachować aktywność fizyczną. Dobra figura przydaje się nie tylko na czerwonym dywanie, lecz także w samolocie.

View this post on Instagram

Lifeguard on duty!🤗🏊‍♀️🏄‍♀️🌊 W samolocie poza podawaniem napojów i posiłków cały czas dbamy o bezpieczeństwo naszych pasażerów, na szczęście od czasu do czasu zdarzają się chwile jak ta, że jako załoga możemy trochę podładować baterie na słonecznej plaży!💪🏻 Miami zdecydowanie trafia na listę moich ulubionych miejsc i z przyjemnością tu wrócę żeby sprawdzić co jeszcze fajnego dzieje się na Florydzie! Może następnym razem uda się zobaczyć start rakiety z przylądka Canaveral?😍🚀🚀🚀🚀 🤞🏻🤞🏻🤞🏻 . Które foto fajniejsze? 1 czy 2????🤷🏻‍♀️🤔 ________________________ #miami #beach #florida #ocean #lifeguard #seaside #flightattendant #crew #olgabulawa #beachhouse #sunlight #polishgirls #lifeguardtower #sand #water #onthewatch #bikinigirls #blue #discoverocean #travel #tropical #polishwoman #posepose

A post shared by Olga Buława (@olgabulawa) on

Dopiero niedawno fani Maćka dowiedzieli się o jego związku z Buławą. Wszystko za sprawą ślubu koleżanki z pracy Olgi, na którym to para pojawiła się oficjalnie razem. Czy ich związek przetrwa próbę kamer i fleszy?