Ojciec Meghan Markle uderza w córkę. Padły mocne słowa na łamach tabloidu

Meghan Markle
Thomas i Meghan Markle. / foto: YouTube (kolaż)

Nie kończy się konflikt w rodzinie eks-księżnej Meghan. Jej ojciec, Thomas Markle, po raz kolejny uderza w córkę za pośrednictwem tabloidu.

Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się na opuszczenie rodziny królewskiej kilka miesięcy temu, od tego czasu schronili się w Los Angeles, gdzie zamieszkali w ekskluzywnej dzielnicy.

Obecnie para zapowiedziała już powołanie swej organizacji, a także wydanie książki. W tej mają znaleźć się także opisy dotyczące relacji Meghan z ojcem.

Według przecieków, książka opisuje to, iż eks-księżna wprost błagała jej ojca Thomasa, aby ten pojawił się na ślubie. Mężczyzna jednak zignorował prośby córki.

W rozmowie z “The Sun” Thomas Markle odpowiedział na te zarzuty. Stwierdził, że to zły moment na odgrzewanie starych konfliktów, bo obecnie…świat powinien skupić się na walce z koronawirusem.

– To najgorszy możliwy czas na smęcenie i narzekanie na cokolwiek. Ludzie na całym świecie cierpią z powodu pandemii. Kocham moją córkę, ale nie mogę patrzeć na to, co się z nią stało – powiedział.

Thomas odniósł się także do tego, iż rodzina królewska doradziła parze, by objąć ochroną także ojca Meghan, jednak para odrzuciła tę sugestię.

Sam fakt, że royalsi doradzili im, żeby mnie chronić, a oni odrzucili tę propozycję, jest wstrząsającą wiadomością – skomentował Markle.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here