Olfaktoria ostrzy sobie zęby na Bosaka. Odbije go znanej prawniczce?

Olfaktoria dodała wymowny post. Influencerka odbije Bosaka prawniczce?!
Krzysztof Bosak i Dorota Goldmann "Olfaktoria"/ Fot. Instagram/kolaż

Znana influencerka Olfaktoria dodała ostatnio dość wymowny post, w którym oficjalnie zachwyciła się politykiem Konfederacji, Krzysztofem Bosakiem. Ten jednak jak wiadomo planuje ślub. Czy dziewczyna odbije Bosaka prawniczce?

Olfaktoria to znana blogerka i influencerka. Naprawdę nazywa się Dorota Goldmann i prowadzi blog o perfumach i stylu życia. Dziewczyna ma ponad 72 tysiące obserwujących na Instagramie i 127 tysięcy subskrypcji na Youtubie. Jej filmiki mają ponad 1 milion wyświetleń. Dziewczyna dość często wypowiada się na temat mężczyzn. Od jakiegoś czasu zauroczyła się kandydatem na prezydenta. Czy odbije Bosaka prawniczce, z którą polityk planuje ślub?

– (…) inteligentny, oczytany, elokwentny i zawsze świetnie przygotowany do rozmowy. Profesjonalny w tym, co robi (…), To nie jest kolejny rubaszny Januszek z brzuszkiem, tylko zadbany i dobrze ubrany facet. Obserwuję go sobie od dawna – słodziła Bosakowi młoda influencerka.

Ciekawe jednak jak do tych słów odniesie się sam Krzysztof Bosak, gdyż jak wiadomo gwiazdor Konfederacji na dniach ma powiedzieć sakramentalne “tak”. Goldmann musi więc się spieszyć, by odbić go jego narzeczonej. Czy uda jej się zmienić plany kandydata na prezydenta i wywołać ogromny skandal?

Bosak planował pójść do urny już z obrączką na palcu. Być może uda mu się w dniu wyborów być już żonatym pretendentem, pytanie tylko kto finalnie okaże się jego żoną. Niemniej jednak, gdyby wybrał Olfaktorię i wygrał wybory, Polska byłaby krajem perfumami i miodem płynącym…

2 KOMENTARZE

  1. pomysł, że jeden wpis może i znanej “influencerki” zmienić decyzję Bosaka, jest po prostu obraźliwy dla niego, dla jego wybranki niegrzeczny, a w opinii “influencerki” pewnie kuriozalny. warto pomyśleć zanim się co chlapnie.
    jednak dobrze dla nas, że ktoś, o tak dużym zasięgu ładnie wypowiada się o naszym kandydacie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here