Olga Frycz ma dość mężczyzn? Lista gości mówi sama za siebie!

Olga Frycz, poularna aktorka, całkiem niedawno rozstała się z ojcem swojej rocznej córeczki Heleny. Rozpad związku przebiegał jednak w bardzo pokojowej atmosferze, bez prania wzajemnych brudów, co jest rzadkością w naszym rodzimym show biznesie. Mimo tego celebrytka najwyraźniej nie ma na razie ochoty na męskie towarzystwo.

Aktorka ostatnio obchodziła swoje 33. urodziny. Impreza była huczna, a stół uginał się od pyszności, które swoim gościom przyrządziła jubilatka. Aktorka wszak znana jest z zamiłowania do gotowania.

Był smakowicie wyglądający tort. Zabrakło jednak płci przeciwnej. Olga świętowała ten wyjątkowy dzień otoczona samymi kobietami.

Wśród zaproszonych gości znalazły się m.in. Maja i Sonia Bohosiewicz, Anna Czartoryska-Niemczycka oraz Natalia Klimas. Siostry Bohosiewicz podczas imprezy chodziły w maseczkach chirurgicznych, podobno z obawy przed rotawirusem.

Brak mężczyzn w tym zacnym gronie może świadczyć o tym, że aktorka jest zmęczona ich obecnością w swoim życiu i ten wyjątkowy dla siebie dzień chciała spędzić tylko w damskim gronie.